Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?

 

Debata „Przyspieszenie ery cyfrowej. Dziś i jutro – edukacja, praca, zagrożenia”

Zapraszamy na debatę dotyczącą pracy i edukacji zdalnej.

Wydarzenie odbędzie się 18.11.2021, o godzinie 17.00 na auli im. prof. Michowicza, ul. Lindleya 5a w Łodzi.

Obowiązują zapisy – Formularz zgłoszeniowy

Naszymi gośćmi będą:

Andrzej Kozłowski – niezależny ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i dezinformacji, były redaktor naczelny portalu CyberDefence24.pl. Doktor nauk politycznych. Prowadzi wykłady i konwersatoria na Uniwersytecie Łódzkim, Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz Collegium Civitias z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego, terroryzmu i cyberbezpieczeństwa. Uczestnik programu IV LP Departamentu Stanu: „21st Century Changemakers: Information Technology Leaders Explore Cyber Security Strategies.
Adam Łopusiewicz – redaktor naczelny portalu justgeek.it. Od dziesięciu lat pracuje zdalnie, wcześniej przez sześć lat rozwijał portal dla startupowców. Od 2018 roku prowadzi magazyn od programistów dla programistów – justgeek.it. Zarządza pracą redakcji, współpracuje z klientami i przeprowadza wywiady m.in. z polskimi programistami pracującymi za granicą, często w dużych firmach takich jak Google, Facebook czy Twitter. Jeszcze na studiach napisał książkę pt. „Start-up. Od pomysłu do sukcesu”.
Debata organizowana jest we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Łodzi (RODM Łódź), pod patronatem WSMiP, koła naukowego Politikon, a także WRSS WSMiP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.