Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?

 

Cyberbezpieczeństwo w kontekście e-państwa – Debata ekspercka online

27 maja o godzinie 16:00 dołącz jako słuchacz do debaty na temat cyberbezpieczeństwa, zapraszamy!
https://us02web.zoom.us/j/87618613047?pwd=dERQQkRKanViMlZyY2Yydml3T2VZUT09
Rozwój technologiczny sprawił, że świat zmierza w kierunku zwiększenia powszechnego dostępu do sieci, w tym rozwinięcia państwowych usług w cyfrowych i ,,Internetu rzeczy”. Czy postępująca cyfryzacja jest bezpieczna? Czy ataki hackerskie mogą być poważnym zagrożeniem? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci.
Wydarzenie współorganizowane jest przez ED Łódź, ED Piotrków Trybunalski i ED Gdańsk.
Nasi prelegenci:
dr Andrzej Kozłowski – niezależny ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i dezinformacji, były redaktor naczelny portalu CyberDefence24.pl. Doktor nauk politycznych. Prowadzi wykłady i konwersatoria na Uniwersytecie Łódzkim, Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz Collegium Civitias z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego, terroryzmu i cyberbezpieczeństwa. Uczestnik programu IV LP Departamentu Stanu: „21st Century Changemakers: Information Technology Leaders Explore Cyber Security Strategies.
Mgr inż. Jakub Kotarski – ekspert w dziedzinie ochrony danych osobowych, a także bezpieczeństwa sieci IT, serwerów i komputerów. Wieloletnie doświadczenie w branży IT, począwszy od doboru i sprzedaży rozwiązań dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw, poprzez obsługę informatyczną małych i dużych firm aż do prowadzenia audytów i szkoleń specjalistycznych dotyczących bezpieczeństwa IT oraz ochrony DO.